Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Plan Rozwoju Gminy Swarzędz

14.12.16

Szanowni Państwo! Każdego roku na inwestycje wydajemy wiele milionów złotych z budżetu Gminy Swarzędz oraz pozyskanych ze źródeł zewnętrznych. Systematycznie - osobiście oraz za pośrednictwem wszystkich dostępnych mediów - przekazuję Państwu aktualne informacje na temat inwestycji już wykonanych, właśnie realizowanych i będących na różnych etapach przygotowania.

Zadań jest tak wiele, że postanowiliśmy stworzyć Plan Rozwoju Gminy Swarzędz na lata 2016-2020, w którym w uporządkowany sposób przedstawiamy wszystko, co dzieje się w tej materii i wkrótce dziać będzie, zarówno w Swarzędzu, jak i we wszystkich naszych sołectwach. Jestem przekonany, że zebranie tych informacji w jednym zestawieniu nie tylko poszerzy Państwa wiedzę, ale będzie też inspiracją do przemyśleń w zakresie przyszłych potrzeb rozwojowych.

Szanowni Państwo! Chcielibyśmy, aby nasza gmina rozwijała się jeszcze szybciej - harmonijnie, z korzyścią dla wszystkich swarzędzan. Dążę do tego wspólnie z radnymi Rady Miejskiej, biorąc pod uwagę wnioski sołtysów i opinie mieszkańców.

Plan Rozwoju Gminy Swarzędz na lata 2016-2020 to propozycja łącząca nasze potrzeby i aspiracje z możliwościami. Będzie ulegała uzupełnianiu o kolejne inwestycje i zadania. Jestem przekonany, że realizując ten plan stworzymy lepsze warunki życia dla wszystkich Mieszkańców.

Z wyrazami szacunku,

Marian Szkudlarek

Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz

Oto: Plan Rozwoju Gminy Swarzędz na lata 2016-2020