Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

II Mały Piłkarz CUP 2016

30.11.16

W sobotę i niedzielę (26-27.11.br.) w hali sportowej Gimnazjum Nr 3 w Swarzędzu odbyła się kolejna już edycja turnieju dla najmłodszych piłkarzy. Zawody zorganizowane zostały przez klub LZS Piast Kobylnica i Akademię Piłkarską Mały Piłkarz. Patronat nad imprezą sprawował Powiat Poznański i Urząd Miasta i Gminy w Swarzędzu. Medale i puchary dla zwycięzców wręczali Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz Marian Szkudlarek oraz Radny Powiatu Poznańskiego Marek Lis.

Do zmagań turniejowych uczestniczyły kluby : UNIA Swarzędz, LIDER Swarzędz, SUCHARY Suchy Las, CANARINHOS Skórzewo, BŁĘKITNI Owińska, WARTA Śrem, HURAGAN Pobiedziska, LECHIA Kostrzyn, TPS Poznań, Akademia Piłkarska MAŁY PIŁKARZ, PIAST Kobylnica. Zespoły rywalizowały w pięciu kategoriach wiekowych. Rozegranych zostało 78 spotkań. Łącznie w trakcie tych dwóch dni wystąpiło 29 zespołów w składach których rywalizowało 400 zawodników.

Rodzicom zawodników i licznie zgromadzonej widowni żywiołowo dopingującej najmłodszych piłkarzy oraz sponsorom dziękujemy za wsparcie i pomoc przy organizacji zawodów. Następna edycja turnieju tj. III Mały Piłkarz CUP już w czerwcu 2017r. Tym razem zawody zostaną zorganizowane na boiskach trawiastych. Już dzisiaj zapraszamy do udziału i do zobaczenia.

LZS Piast Kobylnica

AP Mały Piłkarz