Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Sebastian Józiak, uczeń II klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Swarzędzu finalistą I Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie !

25.01.18

We wtorek komisja dokonała oceny prac 163 uczniów, którzy zakwalifikowali się do II etapu. Okazało się, że rozwiązania testu wielokrotnego wyboru oraz udzielenie odpowiedzi na jedno wybrane spośród pytań opisowych było bardzo trudne i wymagało od uczestników bardzo dużej wiedzy.oraz wyobraźni.

Ze Swarzędza w drugim etapie Olimpiady próbowało swoich sił troje uczniów, z których tylko Sebastian Józiak zakwalifikował się do finału, w którym o indeks Wyższej Szkoły Bankowej będzie walczyć jako jeden z 20 uczniów szkół średnich z całej Wielkopolski.

III, finałowy etap zakończy się uroczystą galą, która odbędzie się 26 marca na terenie Wyższej Szkoły Bankowej, zaś jednym z wręczających nagrody zwycięzcom będzie Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz Marian Szkudlarek, który jest patronem honorowym Olimpiady.

Jednak zanim nastąpi ta uroczysta chwila, przed naszym finalistą poważne zadanie. Każdy uczestnik III etapu ma za zadanie przygotować i przedstawić swoją wizję poprawy bezpieczeństwa w swoim najbliższym otoczeniu, szkole, ulicy, mieście, gminie w której mieszka.

Straż Miejska w Swarzędzu jest współorganizatorem Olimpiady.