Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony

Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
PL DE EN

Aktualne informacje


Konsultacje zakończone


Zakończyły się konsultacje dotyczące przyszłorocznego programu współpracy i wyboru przedstawicieli opiniujących oferty w konkursach na zadania w 2018 r. Brak uwag do przedmiotowego projektu programu współpracy oznacza, że projekt w niezmienionej formie będzie przedmiotem październikowej sesji Rady Miejskiej w Swarzędzu. Z uwagi na otrzymane poparcie oferty składane do otwartych konkursów ofert (z wyłączeniem konkursów, w których będą brały udział oferty organizacji reprezentowanych przez wymienionych dalej przedstawicieli) opiniować będą: Jan Wawrzyniak, Mariusz Siebert, Jan Mrula i Eugeniusz Gensler.

Orientacyjny termin ogłoszenia konkursów na przyszłoroczne zadania z zakresu sportu, kultury, zdrowia i edukacji oraz działań turystyczno-krajoznawczych to koniec listopada br., natomiast konkurs z zakresu organizacji wypoczynku wakacyjnego zostanie ogłoszony pod koniec marca 2018 r.

 

Wypoczynek 2017-wyniki


Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz rozstrzygnął otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na organizację letniego wypoczynku dzieci i młodzieży w 2017 r.

Oto WYNIKI

Kultura, zdrowie, edukacja, turystyka 2017 - wyniki konkursu


Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz rozstrzygnął otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych z zakresu kultury, zdrowia, edukacji i turystyki na zadania realizowane w 2017 r.

Oto WYNIKI.

SPORT 2017 - wyniki otwartego konkursu ofert


Burmistrz Miasta i Gminy Swarzedz rozstrzygnął otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych z zakresu sportu w 2017 roku. Treść zarządzenia w tej sprawie znajdą Państwo TUTAJ.