Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony

Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
PL DE EN

Aktualne informacje


Wypoczynek 2017-wyniki


Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz rozstrzygnął otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na organizację letniego wypoczynku dzieci i młodzieży w 2017 r.

Oto WYNIKI

Kultura, zdrowie, edukacja, turystyka 2017 - wyniki konkursu


Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz rozstrzygnął otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych z zakresu kultury, zdrowia, edukacji i turystyki na zadania realizowane w 2017 r.

Oto WYNIKI.

SPORT 2017 - wyniki otwartego konkursu ofert


Burmistrz Miasta i Gminy Swarzedz rozstrzygnął otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych z zakresu sportu w 2017 roku. Treść zarządzenia w tej sprawie znajdą Państwo TUTAJ.

Nowe rozporządzenie ws. wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań


19 sierpnia br. w Dzienniku Ustaw pod pozycją 1300 zostało opublikowane rozporządzenie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 sierpnia 2016 r. w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań. Nowe rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia, czyli 3 września 2016 r.

Zastąpiło ono dotychczasowe rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15 grudnia 2010 r. w sprawie wzoru oferty i ramowego wzoru umowy dotyczących realizacji zadania publicznego oraz wzoru sprawozdania z wykonania tego zadania (Dz. U. z 2011 r. Nr 6, poz. 25).

Do otwartych konkursów ofert ogłoszonych przed dniem wejścia w życie nowego rozporządzenia stosuje się przepisy dotychczasowe (rozporządzenie z 2010 r.)- DO SPRAWOZDAŃ DOTYCZĄCYCH ZADAŃ REALIZOWANYCH W 2016 ROKU STOSUJE SIĘ DOTYCHCZASOWE DRUKI.

Więcej informacji: http://poradnik.ngo.pl/wiadomosc/1927241.html, a także: http://poradnik.ngo.pl/wiadomosc/1987987.html